SEPTIMO 2 – BYTYSIS

Moderný polyfunkčný objekt, nachádzajúci sa v obľúbenej mestskej časti – Petržalka, ponúka obchodné alebo bytové priestory v skladbe 3-izbových bytov, 2-izbových bytov a apartmánov.

Tichá lokalita s bezproblémovým napojením na rýchlostné komunikácie a skvelá občianska vybavenosť budú výbornou voľbou za vašim novým domovom či miestom na podnikanie.

www.bytysis.vigroup.sk

READ MORE

GERLACH REZORT

Výnimočný komplex apartmánových domov sa bude nachádzať v rekreačnom areáli spolu so 4* hotelom v severozápadnej časti obce Gerlachov. Projekt bude mať tri etapy výstavby. V prvej a druhej fáze projektu je naplánovaná výstavba apartmánov, tretia fáza výstavby bude zahŕňať predovšetkým občiansku vybavenosť. Gerlach rezort ponúka výbornú dostupnosť do okolitých obcí a miest, aktívny oddych v každom ročnom období a príjemný relax v prírode.
www.gerlachrezort.sk

READ MORE

TOPOĽČIANSKA

Kvalitná a moderná stavba z nízkymi nákladmi na bývanie a prevádzku má všetko dôležité v blízkom i širšom okolí. Spája v sebe všetko to, čo očakávate od komfortného bývania, alebo vlastného podnikania. Nachádza sa v jednej z naj- obľúbenejších mestských častí Bratislava Petržalka, časť Draždiak, s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta a aj mimo neho. Príjemná lokalita s výborným napojením.

www.topolcianska.sk

READ MORE

KOLČAVKA

Rezidenčný projekt je umiestnený v pražskej Libni, neďaleko parku Podvinní a len kúsok od metra B – Palmovka. V modernom bytovom dome, nadväzujúcom na pôvodnú zástavbu, vznikne celkom 54 bytových jednotiek s premyslenými dispozíciami 1+kk až 4+kk. Na svoje si tak prídu nielen mladé páry, ale aj rodiny s deťmi. K pohodlnému bývaniu patria aj komerčné priestory, ktoré sú súčasťou objektu.

www.nadkolcavkou.cz

READ MORE

VERDENA

V Bratislave je už málo pokojných lokalít, kde si výhody mesta užívate na prahu lesov Malých Karpát. Nový projekt z ateliéru VI GROUP napĺňa podmienky moderného života spojeného s blízkou prírodou.

Verdena sa nachádza v Bratislavskej časti Rača – Krasňany, neďaleko kvalitnej mestskej vybavenosti. Atraktívna lokalita pri Peknej ceste je vhodná pre milovníkov turistiky a cyklistiky.

www.verdena.sk

READ MORE

ARIETES MARMONT RESORT

ARIETES MARMONT Resort je komplex, ktorý pozostáva z Hotela ARIETES MARMONT**** a hotelových apartmánov ktoré sa nachádzajú v Tatranskej Štrbe, blízko jedného z troch najväčších turistických stredísk vo Vysokých Tatrách – Štrbského Plesa. Komplex je situovaný na okraji podtatranskej obce, v nádhernom lesnom prostredí, v blízkosti zastávky zubačky na Štrbské Pleso.

www.marmontresort.sk

READ MORE

RNDZ RESIDENCE

RNDZ RESIDENCE is a modern comfy housing for decisive and ambitious clients. It is a set of three multifunctional housing blocks, which provide the inhabitants with high standard apartments and diverse shopping possibilities.

www.rndz.sk

READ MORE

MORUŠE RESIDENCE

MORUŠE RESIDENCE will take you aback by its minimalist sculpture-like design, a variety of attractive apartments and commercial units in different sizes for fans of eventful city life.

www.moruse.sk

READ MORE

VELVARIA RESIDENCE

VELVARIA RESIDENCE is a time-friendly housing project encompassing all necessary attributes and responding to various habitation preferences of any age group. It is located in a suburban village named Horoměřice, on the northwest perimeter of the Czech Capital – Prague, roughly 20 minutes away from the city center.

www.velvaria.cz

READ MORE