VI GROUP

O NÁS

Štatistiky

VI GROUP v číslách

20 PROJEKTOV 1345 ODOVZDANÝCH BYTOV 78 OBCHODNÝCH PRIEST. 17 ROKOV NA TRHU
O nás

Sme rodinná developerská spoločnosť, založená v roku 2005 dvomi bratmi a zároveň architektmi – Richardom a Jurajom. Počas niekoľkoročného pôsobenia na trhu sme vybudovali stabilnú stredoeurópsku značku orientovanú na vlastné developerské projekty, ktorá aktuálne pôsobí nielen na Slovensku, ale už aj v Česku, Poľsku a Ukrajine.

Našim cieľom je vytvárať cenovo dostupné kvalitné bývanie v prakticky riešenej a dizajnovo nápaditej architektúre pre čo najširšie spektrum klientov. Každá novostavba je výsledkom osobitého vkladu a tvrdej práce celého tímu VI GROUP. Zastrešujeme kompletný proces tvorby novostavby, od prvotnej tvorivej myšlienky v ateliéri, cez projekciu samotnú, zabezpečenie potrebných povolení, predaj bytov, klientske zmeny, realizáciu stavby, až po odovzdanie kľúča od nového domova budúcim majiteľom. Našim klientom poskytujeme komplexnú starostlivosť o ich investíciu vrátane finančného poradenstva.

Medzi naše úspešné projekty patrí obytný komplex Matadorka, bytový dom Vila Ľadová, Starý Háj, Panónka, Septimo 2, Muchovo námestie a mnoho ďalších.

Máme ambíciu budovať skutočné domovy a nielen byty, preto si vážime dôveru a spokojnosť našich klientov. Zastávame názor, že každý by mal dobre bývať v jedinečnom domove, ktorý sa stane jeho srdcovou záležitosťou.

Naše hodnoty

V spoločnosti VI GROUP vyznávame päť základných hodnôt, ktoré vyjadrujú naše spoločné chápanie toho, v čo veríme, ako sa správame, a to, o čo sa snažíme.

  • Čestnosť
  • Spoľahlivosť
  • Otvorenosť
  • Efektívnosť
  • Udržateľnosť

Firemná kultúra

Spoločenská zodpovednosť

Vnímame ju ako záväzok pomáhať tým, ktorí to potrebujú, záväzok dodržiavať etické štandardy a prispievať k zlepšovaniu životného i pracovného prostredia. K prioritným oblastiam spoločenskej zodpovednosti, ktorým sa venujeme patrí:

Podpora komunít


prostredníctvom občianskych združení VI GROUP a VI GROUP II podporujeme rôzne verejnosti prospešné aktivity, nie sme iba developerskou spoločnosťou, ale aj dobrým susedom

Trvalá udržateľnosť


snažíme sa zmierňovať dopad našej činnosti na životné prostredie - separujeme odpad, šetríme vodu a elektrickú energiu, používame recyklované kuchynské a hygienické potreby, tlačíme len nevyhnutné dokumenty, v e-mailoch upozorňujeme na šetrenie prírody a zváženie nutnosti tlače, uprednostníme elektronickú formu materiálov než tlačenú

Zelená zodpovednosť


dbáme o spoločenskú, ekonomickú a environmentálnu zodpovednosť- presádzanie stromov, nová výsadba.