MATADORKA

MATADORKA je nové, elegantné a zároveň pohodlné riešenie bývania, určené pre kozmopolitných a cieľavedomých ľudí. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti železničnej stanice Bratislava – Petržalka. Jedná sa o polyfunkčný bytový komplex, ktorý majiteľom ponúka vysoký štandard bývania spolu s všestrannou občianskou vybavenosťou.

Čítajte viac
ZUBEREC

APARTMÁNOVÝ DOM ZUBEREC

Apartmánový dom v Zuberci je dobrou voľbou investície pre Vaše súkromné účely alebo ako spôsob vytvárania zisku, keď nehnuteľnosť práve nevyužívate. V apartmánovom dome sa nachádza 58 útulných bytov na troch podlažiach. Architektonické členenie fasád používa prvky súčasnej funkcionalistickej architektúry.

Čítajte viac
SEPTIMO2

SEPTIMO 2

SEPTIMO II sa nachádza na križovatke ulíc Gogoľova-Údernícka a nadväzuje na predchádzajúci úspešný projekt z dielne VI GROUP bytový dom Septimo I na Úderníckej ulici. Toto územie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť ako aj vynikajúcu dopravnú dostupnosť do centra.

Čítajte viac

VILA ĽADOVÁ

VILA ĽADOVÁ je atraktívny rezidenčný projekt spoločnosti VI GROUP v jednej z najlukratívnejší častí mesta, v tesnej blízkosti Račianskeho mýta s vynikajúcou dopravnou dostupnosťou. Má vlastný vnútorný dvor a súkromnú podzemnú garáž.

Čítajte viac

STARÝ HÁJ

Bytový dom STARÝ HÁJ je elegantné a zároveň pohodlné bývanie pre klientov, ktorí obľubujú činorodý mestský život, no radi po pracovných hodinách ocenia súkromie v pokojnom prostredí.

Čítajte viac

PANÓNKA

Bytový dom „PANÓNKA“ je praktické a dostupne riešené bývanie najmä pre mladých a cieľavedomých ľudí. Osempodlažný objekt s dvomi podzemným podlažiami je koncipovaný ako jedna kompaktná hmota s ustúpeným posledným podlažím.

Čítajte viac

KUBÍK

Rezidencia KUBÍK je cenovo dostupné praktické riešenie bývania pre mladých asertívnych ľudí. Nachádza sa v tesnej blízkosti atraktívnych destinácií mestskej štvrti Nové Mesto.

Čítajte viac

MUCHOVO

Bytový dom Muchovo námestie je praktické, dostupné bývanie najmä pre mladých ľudí. Nachádza sa na rovnomennom námestí v Petržalke.

Čítajte viac

NOVÉ ŠÚTY

Obytná zóna Nové Šuty ponúka svojim obyvateľom pokojné obytné prostredie s kvalitou vidieckeho bývania vo výbornom kontakte s mestom.

Čítajte viac

VILA NA KOPCI

Vila na kopci ponúka svojim budúcim obyvateľom pokojné prostredie s kvalitou mestského bývania. Základnou požiadavkou pri návrhu objektu bolo vytvoriť komfortné bývanie prispôsobené mierke mesta v danej lokalite.

Čítajte viac