2013

DOM RICHTÁRA

O PROJEKTE

DOM RICHTÁRA

Obytná budova DOM RICHTÁRA sa nachádza na hlavnom komunikačnom ťahu vo Vajnoroch, v blízkosti autobusovej zastávky. Prístup na pozemok je priamo z hlavnej cesty, z Roľníckej ulice. Vajnory a ich okolie má veľmi dobré dopravné napojené na diaľnicu D1. DOM RICHTÁRA poskytuje atraktívne bývanie v pokojnom prostredí s dobrým napojením do centra mesta i na výjazd z mesta.

Obchodný priestor na prízemí je prepojený s verejným uličným priestorom a autobusovou zastávkou prostredníctvom konštrukčného prvku zavesenej strechy. Súkromné ​​záhradky bytov sú vizuálne oddelené od verejného priestoru ulice, čo zvyšuje hodnotu súkromia bývania a jeho zelene. Citlivý a vyvážený dizajn detailov, farebné riešenie a použité materiály rešpektujú mierku človeka a vidiecke prostredie.

Účelom nášho podnikateľského plánu pri návrhu rezidencie DOM RICHTÁRA bolo vytvoriť bývanie pre mladé rodiny a jednotlivcov v jednoizbových, dvojizbových a trojizbových bytoch rôznych veľkostí. Niektoré z nich majú balkón alebo lodžiu, iné majú vlastný dvor. Klientom k dispozícii bolo celkom 12 bytov, z toho jeden je jednoizbový, šesť z nich sú dvojizbové a päť trojizbových. Na prízemí sú štyri obchodné priestory a nebytové jednotky.

ROK

2013

LOKÁCIA

Bratislava, Vajnory

TYP STAVBY

Obytná budova

POČET BYTOVÝCH JEDNOTIEK

16

  • ROK : 2013
  • LOKÁCIA : Bratislava, Vajnory
  • TYP STAVBY : Obytná budova
  • POČET BYTOVÝCH JEDNOTIEK : 16
  • ​POČET OBCHODNÝCH PRIESTOROV :