BLOG

SEPTIMO 2 – BYTYSIS

Moderný polyfunkčný objekt, nachádzajúci sa v obľúbenej mestskej časti – Petržalka, ponúka obchodné alebo bytové priestory v skladbe 3-izbových bytov, 2-izbových bytov a apartmánov.

Tichá lokalita s bezproblémovým napojením na rýchlostné komunikácie a skvelá občianska vybavenosť budú výbornou voľbou za vašim novým domovom či miestom na podnikanie.

www.bytysis.vigroup.sk

Čítajte viac

GERLACH REZORT

Výnimočný komplex apartmánových domov sa bude nachádzať v rekreačnom areáli spolu so 4* hotelom v severozápadnej časti obce Gerlachov. Projekt bude mať tri etapy výstavby. V prvej a druhej fáze projektu je naplánovaná výstavba apartmánov, tretia fáza výstavby bude zahŕňať predovšetkým občiansku vybavenosť. Gerlach rezort ponúka výbornú dostupnosť do okolitých obcí a miest, aktívny oddych v každom ročnom období a príjemný relax v prírode.
www.gerlachrezort.sk

Čítajte viac

TOPOĽČIANSKA

Kvalitná a moderná stavba z nízkymi nákladmi na bývanie a prevádzku má všetko dôležité v blízkom i širšom okolí. Spája v sebe všetko to, čo očakávate od komfortného bývania, alebo vlastného podnikania. Nachádza sa v jednej z naj- obľúbenejších mestských častí Bratislava Petržalka, časť Draždiak, s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta a aj mimo neho. Príjemná lokalita s výborným napojením.

www.topolcianska.sk

Čítajte viac

KOLČAVKA

Rezidenčný projekt je umiestnený v pražskej Libni, neďaleko parku Podvinní a len kúsok od metra B – Palmovka. V modernom bytovom dome, nadväzujúcom na pôvodnú zástavbu, vznikne celkom 54 bytových jednotiek s premyslenými dispozíciami 1+kk až 4+kk. Na svoje si tak prídu nielen mladé páry, ale aj rodiny s deťmi. K pohodlnému bývaniu patria aj komerčné priestory, ktoré sú súčasťou objektu.

www.nadkolcavkou.cz

Čítajte viac

VERDENA

V Bratislave je už málo pokojných lokalít, kde si výhody mesta užívate na prahu lesov Malých Karpát. Nový projekt z ateliéru VI GROUP napĺňa podmienky moderného života spojeného s blízkou prírodou.

Verdena sa nachádza v Bratislavskej časti Rača – Krasňany, neďaleko kvalitnej mestskej vybavenosti. Atraktívna lokalita pri Peknej ceste je vhodná pre milovníkov turistiky a cyklistiky.

www.verdena.sk

Čítajte viac

ARIETES MARMONT RESORT

ARIETES MARMONT Resort je komplex, ktorý pozostáva z Hotela ARIETES MARMONT**** a hotelových apartmánov ktoré sa nachádzajú v Tatranskej Štrbe, blízko jedného z troch najväčších turistických stredísk vo Vysokých Tatrách – Štrbského Plesa. Komplex je situovaný na okraji podtatranskej obce, v nádhernom lesnom prostredí, v blízkosti zastávky zubačky na Štrbské Pleso.

www.marmontresort.sk

Čítajte viac

RNDZ

RNDZ je moderné a zároveň pohodlné bývanie určené pre rozhodných a cieľavedomých ľudí. Nový projekt z dielne VI GROUP predstavuje komplex troch polyfunkčných blokov, ktoré budúcim majiteľom ponúknu vysoký štandard bývania spolu so všestrannou občianskou vybavenosťou.

www.rndz.sk

Čítajte viac

MORUŠE

MORUŠE vás zaujmú, ako svojím minimalistickým a výtvarným prístupom k architektúre, tak aj ponukou atraktívnych bytov, apartmánov aj obchodných priestorov v rôznych veľkostných kategóriách určených najmä pre milovníkov dynamického mestského života.

www.moruse.sk

Čítajte viac

VELVARIA RESIDENCE

Velvaria Residence je nadčasový projekt bytového domu a zlučuje všetky nevyhnutné vlastnosti Vašich nárokov na kvalitné bývanie v rôznych vekových kategóriách. Nachádza sa v prímestskej obci Horoměřice na severozápadnom okraji Prahy necelých 20 minút od centra hlavného mesta.

www.velvaria.cz

Čítajte viac