BLOG

VERDENA

V Bratislave je už málo pokojných lokalít, kde si výhody mesta užívate na prahu lesov Malých Karpát. Nový projekt z ateliéru VI GROUP napĺňa podmienky moderného života spojeného s blízkou prírodou.

Verdena sa nachádza v Bratislavskej časti Rača – Krasňany, neďaleko kvalitnej mestskej vybavenosti. Atraktívna lokalita pri Peknej ceste je vhodná pre milovníkov turistiky a cyklistiky.

www.verdena.sk

Čítajte viac

RNDZ

RNDZ je moderné a zároveň pohodlné bývanie určené pre rozhodných a cieľavedomých ľudí. Nový projekt z dielne VI GROUP predstavuje komplex troch polyfunkčných blokov, ktoré budúcim majiteľom ponúknu vysoký štandard bývania spolu so všestrannou občianskou vybavenosťou.

www.rndz.sk

Čítajte viac

MORUŠE

MORUŠE vás zaujmú, ako svojím minimalistickým a výtvarným prístupom k architektúre, tak aj ponukou atraktívnych bytov, apartmánov aj obchodných priestorov v rôznych veľkostných kategóriách určených najmä pre milovníkov dynamického mestského života.

www.moruse.sk

Čítajte viac

VELVARIA RESIDENCE

Velvaria Residence je nadčasový projekt bytového domu a zlučuje všetky nevyhnutné vlastnosti Vašich nárokov na kvalitné bývanie v rôznych vekových kategóriách. Nachádza sa v prímestskej obci Horoměřice na severozápadnom okraji Prahy necelých 20 minút od centra hlavného mesta.

www.velvaria.cz

Čítajte viac