Projektant instalacji i urządzeń elektrycznych z uprawnieniami

background image

Miejsce pracy: Roľnícka 157, Bratislava - Vajnory, Słowacja
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Data startu: od zaraz, do uzgodnienia
Wynagrodzenie: 2000€

Opis stanowiska:

  • projektowanie instalacji elektrycznych (TS, HV, NN) oraz instalacji elektrycznych budynków mieszkalnych i wielofunkcyjnych dla wszystkich etapów dokumentacji projektowej
  • komunikacja z zespołem architektów i inżynierów budownictwa
  • komunikacja i koordynacja w szerokim zakresie zawodów
  • negocjacje i komunikacja z wykonawcą
  • udział w nadzorze autorskim budowy

Świadczenia pracownicze:

  • stabilne zatrudnienie i motywujące wynagrodzenie finansowe
  • przyjemną atmosferę pracy w rodzinnej firmie
  • pracę w małym i zgranym zespole
  • możliwość samorealizacji
  • zdobywanie doświadczenia w kilku obszarach
  • regularne spotkania integracyjne

Wymagania dotyczące pracowników:

  • Wykształcenie: magisterskie drugiego stopnia na kierunku inżynierii i architektury
  • Znajomość języków:  angielski B1, słowacki C2
  • Prawo jazdy: kat. B
  • Liczba lat doświadczenia: 3

Pozostałe umiejętności:

  • AutoCAD – zaawansowany, dodatkowym atutem jest posiadanie szkolenia z zakresu komputerowego wspomagania projektowania
  • Microsoft Office

Wymagane cechy osobowościowe:

  • sumienność, rzetelność i odpowiedzialność
  • apetyt na pracę i pełne zaangażowanie w pracę
  • elastyczność, samodzielność – umiejętność samodzielnego rozwiązania zadania
  • umiejętność dostarczania innowacyjnych rozwiązań
  • punktualność, przestrzeganie ustalonych terminów
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania standardowych problemów w procesie projektowania iw trakcie realizacji projektu
  • umiejętność pracy w zespole

Formularz