Naša vizitka

background lines

Rodinný charakter

VI GROUP založili v roku 2005 Richard a Juraj Duškovci – bratia, kolegovia, absolventi architektúry, skúsení developeri a zanietení urbanisti. Napriek rýchlemu a dynamickému rastu si naša spoločnosť dodnes zachovala rodinný charakter. Veľmi dobre rozumieme potrebám rodín a tomu prispôsobujeme aj naše projekty.

V slovenskej TOP 10

Z malej rodinnej firmy sme sa vypracovali na jednu z najväčších slovenských developerských spoločností. Za svoj úspech vďačíme skúsenému tímu, ktorý tvoria špičkoví profesionáli z oblasti architektúry, urbanizmu, stavebníctva, projektového manažmentu, inžinieringu, marketingu aj obchodu.

Medzinárodné pôsobenie

Profesionalita a spoľahlivosť vo vzťahu k zákazníkom a obchodným partnerom prispeli k realizácii desiatok vlastných developerských projektov tak na Slovensku, ako i v zahraničí. Sme stabilnou a vyhľadávanou stredoeurópskou značkou pôsobiacou na českom, poľskom a ukrajinskom trhu.

background shape

Všetky služby
in-house

Zabezpečujeme komplexné služby v rámci celého developerského procesu. Od skice až po kľúč do dlane. Od prvotnej tvorivej myšlienky v ateliéri cez projektovanie, získavanie povolení, predaj bytov, klientske zmeny, investičný manažment a realizáciu stavby až po odovzdanie hotového priestoru.

Zdravý
lokálpatriotizmus

Ako jeden z mála developerov na Slovensku máme čisto slovenské vlastníctvo. Zároveň máme blízky vzťah k miestu, v ktorom má naša firma svoje korene. Naše projekty preto vždy rešpektujú históriu danej lokality, miestne komunity aj životné prostredie.

Spoločenská
zodpovednosť

Nie sme len developerom, ale aj spoločensky zodpovedným partnerom. Prostredníctvom vlastných občianskych združení, pod osobným vedením manželiek zakladateľov, podporujeme rôzne verejnoprospešné aktivity. Pomáhame lokálnym komunitám, miestnym školám aj ochranárskym združeniam, prispievame na výsadbu nových stromov a podporujeme tiež Červený kríž. Navyše, ku každému projektu budujeme aj verejnoprospešné stavby – cyklotrasy, detské ihriska, chodníky, komunitné záhrady.